Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
01/červenec 2015
Barevné, nadčasové, hravé, svěží, designové. Přesně takové může být léto s nábytkem španělské značky Sancal. Vybrali jsme pro vás našich 5 nejoblíbenějších pestrých kousků, které Vám představujeme v dalším vydání našeho newsletteru.
Židle Tea
Tenké dubové nohy a výrazné barvené čalounění s hexagonálním vzorem charakterizují židli Tea ze stejnojmenné kolekce, kterou pro značku Sancal navrhl designér José Manuel Ferrero. Zakřivený tvar opěráku podporuje ergomomické držení těla a poskyteje maximální komfort.
Pohovka Nap
Nap je nová rozkládací pohovka od Rafa Garcíi. Dvěma pohyby ji lze snadno rozložit na lůžko. Její konstrukce také skrývá malý úložný prostor, kde můžete skladovat například ložní prádlo či polštáře. Barvy čalounění jsou neodolatelné.
Křeslo Barnaby
Návrháři Perrine & Gilles posunuli formu tradičního křesla zase o stupeň výš. Křeslo Barnaby je jako umělecké dílo. Precizně pokrytá konstrukce pohodlnýmn a načechraným čalouněním přímo křičí: hupsni do mě!
Sofa REW
REW je nová řada sezení od Rafa Garcíi. Je nesmírně univerzální. Lavice a sedáky fungují jak dohromady, tak samostatně, proto se mohou využít v místě pro odpočinek, pro stravování i pro práci. Lavice a sedáky fungují dohromady i samostatně.
Stolky Pion
Ionna Vautrin navrhla pro Sancal Pion - barevné trio stolků a sedáků, inspirované vzhledem šachových figurek. Hořčičná, olivová, broskvová a blankytně modrá. To jsou čtyři kontrastní barvy podnože k přírodní desce z javorového dřeva.
Přidejte si cre8 na Facebooku
Přidejte si nás na Facebooku Stačí dát jen LIKE! Pokud se vám líbí, co děláme, pošlete odkaz svým přátelům a kolegům. Díky za sdílení!

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]