Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
01/červen 2015
Případová studie: Interiéry NCR, Praha
Společnost NCR je světovým lídrem v oblasti transakčních technologií. Tuzemská dcera tohoto výrobce a tvůrce platebních systémů si pronajala 3 700 čtverečních metrů v karlínském centru River Garden II, kam jsme zajistili kompletní dodávku volného mobiliáře.

Interiéry pražského sídla NCR navrhlo architektonické studio Ateliér Kunc Architects. Jde o projekt 300 pracovních míst rozložených do dvou pater karlínské administrativní budovy. Jde o jednu z největších relokací, které proběhly ve třetím čtvrtletí 2014 (ve kterém zaznamenala hrubá realizovaná poptávka nejvyšší výsledek od doby druhého čtvrtletí 2011). Při realizaci tohoto interiéru jsme použili značky HermanMiller, BuzziSpace, Enea Design, Sancal a Viccarbe.
Zadání a koncept kancelářského prostoru
„Našim zadáním bylo navrhnout kanceláře pro IT společnost, která se zabývá vším spojeným s platbami a transakcemi – od software až po fyzické produkty. Důležité bylo vytvořit netradiční a přitažlivý prostor pro zaměstnance. Pracovali jsme s celkovou plochou více než než 3 700 m² ve dvou patrech administrativního centra River Garden II,“říká na úvod architekt Michal Kunc z Ateliéru Kunc Architects. „Pracovali a rozvíjeli jsme koncept otevřeného industriálního prostoru a atmosféru kreativní továrny, která dobrým navržením vytváří sama inspirativní prostor pro své zaměstnance,“ přibližuje celý koncept tohoto kancelářského prostoru jeho kolegyně architektka Mirka Tůmová.
Členění prostoru a materiály
Základním prvkem zůstal otevřený prostor, do kterého jsou vloženy příčky z OSB desek, které tento prostor přirozeně člení. Do jednotlivých menších částí, jež zde vznikly, jsou situovány zasedací a relaxační místnosti, kuchyňky a pracovny. Důraz je v celém prostoru kladen na důsledně dodržovanou koncepci, funkčnost, udržovatelnost a pestrou nabídku využití prostoru pro zaměstnance.

Ateliér Kunc Architects připravil v spolupráci se společností cre8 návrh a koncepci interiéru kanceláří. Výsledkem jsou návrhy pro každý jednotlivý prostor: od recepce a lobby se sezením, přes místnosti určené k setkávání a konzultacím, konferenční místnosti až po relaxační zóny, kuchyňky nebo již zmiňované 'soukromé jeskyně'. Celková realizace dobře odpovídá struktuře a provozu globální IT společnosti. Z pohledu NCR se jednalo především o potřebu sestěhování dvou samostatných entit, které se díky fungujícímu interiéru povedlo propojit.

Přečtěte si kompletní případovou studii k realizaci na našem webu.
cre8 je akreditovaným partnerem značky HermanMiller
Počátkem května 2015 jsme povýšili z dosavadního statusu dealer partnera a stali jsme se tak akreditovaným partnerem (Authorised Accredited Partner) pro brand HermanMiller. Splnili jsme základní přepodklady progamu Dealer Review and Accreditation Programme, jehož cílem obchodní inovace, minimalizování rizik a zlepšení distribuční sítě HermanMiller, která je bezpochyby jednou z nejlepších distribučních sítí v průmyslovém odvětví.

Více informací zde.

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]