• Herman Miller Cosm

  • Herman Miller Cosm

  • Herman Miller Cosm

  • Showroom cre8

Novinka

Prooff uvádí: Van Gogh EarChair

Van Gogh Museum v Amsterdamu uvedlo do prodeje ve svém internetovém obchodě unikátní křeslo Van Gogh EarChair, které vzniklo ve ve spolupráci se značkou Prooff.

Van Gogh Museum v Amsterdamu uvedlo do prodeje ve svém internetovém obchodě unikátní křeslo Van Gogh EarChair (ušák), které vzniklo ve ve spolupráci se značkou Prooff . Jde o limitovanou edici, kterou pro muzeum navrhl designér Jurgen Bey. #001 EarChair oblékl do potahů, které na sobě nesou slavné Van Goghovy obrazy. Můžete tak vybírat z motivů: Slunečnice, Pšeničné pole s vránami, Mandlové květy a Sklizeň.

" Van Gogh Museum má téměř 75% svých příjmů z prodeje vstupenek a z prodaného zboží v muzejním obchodě. Abychom si toto číslo udrželi, musíme se propojovat s předními značkami rozvíjet unikátní produkty. Spolupráce s Prooff je dokonalým příkladem. Křesla jsou již nějakou dobu vystavena v knihkupectví muzea, abychom zjistili, jak vysoká bude poptávka. Na základě této rešerše budeme spolupráci s Prooff dále rozvíjet," říká Axel Rüger , ředitel Van Gogh Museum.

Van Gogh EarChair lze objednat přes on-line obchod v muzeu na www.vangoghmuseumshop.com