• Herman Miller Cosm

  • Herman Miller Cosm

  • Herman Miller Cosm

  • Showroom cre8

Novinka

Novinky z Stockholm Furniture Fair 2014

Počátek února patří již každoročně veletrhu nábytku a světel ve Stockholmu. Jaké novinky zde představily naše značky?

Stockholm Furniture & Light Fair
Počátek února patří již každoročně veletrhu nábytku a světel ve Stockholmu. Skandinávský design je dobře známý a vysoce ceněný a poutá pozornost lidí po celém světě. Největším zdrojem inspirace v této oblasti je Stockholmský veletrh nábytku a světel, který již více než 60 let přitahuje laickou veřejnost, architekty, designéry a novináře do krásného hlavního města Skandinávie, a to pravidelně každý rok v únoru. S veletrhem přirozeně souvisí i řada dalších událostí, které v podobě různých akcí probíhají v showroomech, ale nejen v nich, a to po celém městě v rámci Stockholm Design Weeku.

Ve Stockholmsmässan, největším výstavní a kongresové centrum ve Skandinávii, se první veletrh nábytku konal již v roce 1951. Od té doby se veletrh rozrostl do toho, co je obecně považováno za jeden ze dvou nejšpičkovějších nábytkářských veletrhů v Evropě - za druhý je považován, Salone del Mobile Internazionale v Miláně.
www.stockholmfurniturefair.com

Na Stockholmském veletrhu představí letos své novinky i naše značky. Čtěte dále…

Novinky BuzziSpace

BuzziMilk Stool & SideTable
Inovátoři kanceláří z BuzziSpace přivážejí do Stockohlmu novinku s názvem BuzziMilk Stool & SideTable. Tato rustikální, přesto moderní stolička, svým dekorem i v kanceláři navodí velmi útulný pocit při práci. BuzziMilk evokuje stoličku pro dojení krav, odtud také její název. Dřevěná konstrukce funguje jak se sedákem, tak bez něho. Sejmutím čalouněného padu získáte malý šikovný stolek. S BuzziMilk Stool & SideTable snadno vytvoříte dynamický a přátelský pracovní koutek.

Buzzi D.C.
Druhou novinkou se v rodině Buzzi stává modulární systém Buzzi D.C. Jedná se o flexibilní systém paravanů, které lze skládat do libovolných konfigurací. S Buzzi D.C. si můžete vystavět ideální pracoviště, kde budete moci nerušeně diskutovat, tvořit, vyvíjet, navrhovat, potkávat se…

Aplikace RT60
BuzziSpace počátkem roku 2014 také spouští aplikaci RT60. Představil ji na veletrhu ve Stockholmu již loni a celý rok intenzivně pracoval na jejím vývoji. S jednoduchou aplikací můžete změřit čas reverbu. Reverb je zvukový efekt patřící do skupiny dozvukových hall efektů. Jde o simulaci 'ozvěny' resp. dozvuku uvnitř uzavřených prostor. Zvuková vlna je po dopadu na překážku částečně pohlcena a částečně se odrazí a tím vzniká informace o prostoru. Charakter dozvuku je určen nejen velikostí místnosti, ale také materiálovou a tvarovou skladbou interiéru. BuzziSpace tím sleduje, jaký dopad má přítomnost výrobků BuzziSpace ve vaší domácnosti či kanceláři.

Podívejte se na demo aplikace RT60