• Herman Miller Cosm

  • Herman Miller Cosm

  • Herman Miller Cosm

  • Showroom cre8

Novinka

cre8 akreditovaným partnerem značky HermanMiller

Počátkem května 2015 cre8 povýšila z dosavadního statusu dealer partnera a stala se tak akreditovaným partnerem (Authorised Accredited Partner) pro brand HermanMiller.

Značka HermanMiller dovršila program, v rámci kterého po dobu dvanácti měsíců sledovala a zkoumala svou distribuční síť v regionu Evropy, Středního Východu a Afriky (EMEA). Výsledkem této rozsáhlé rešerše je kategorizace distributorů, která usnadní mezinárodním i globálním klientům orientaci v tom, co mohou od obchodníka na dané úrovni očekávat.

Do tohoto více než ročního procesu bylo zapojeno mnoho specialistů a odborných konzultantů, kteří posuzovali distributory v celé řadě klíčových a výkonnostních kritérií, včetně obratu, provozní a obchodní výkonnosti, finanční stability či zkušeností s provozováním showroomu. Na základě toho budou obchodníkům v budoucnu přidělovány statusy Dealer, Dealer partner a Akreditovaný partner.

Akreditovaný partner, úroveň, které nyní společnost cre8 dosáhla, poskytuje svým klientům podporu na nejvyšší úrovni: „Jako akreditovaný partner jsme schopni nabídnout klientům celé EMEA portfolio produktů HermanMiller a naším cílem bude strategické a operativní seznamování klientů s touto značkou. Jsme velice rádi, že jsme tento status nabyli mezi prvními a vedle Londýna, Dublinu a Moskvy je nyní Praha a showroom cre8 místem, kde může zákazník očekávat servis na nejvyšší úrovni,” říká o nové pozici cre8 na trhu Jan Bastař, jeden ze dvou partnerů.

Smyslem celého programu (Dealer Review and Accreditation Programme) je obchodní inovace, minimalizování rizik a zlepšení distribuční sítě HermanMiller, která je bezpochyby jednou z nejlepších distribučních sítí v průmyslovém odvětví.