O nás

O nás

Text

"ZABÝVÁME SE INTERIÉROVÝM
DESIGNEM A ERGONOMIÍ
PRACOVNÍHO PROSTŘEDÍ."
Akustiku, ergonomii a udržitelný rozvoj považujeme za výchozí body v návrhu každého pracovního prostředí. Naše akustická řešení mění způsob, jakým vnímáte a používáte svůj prostor. S hrdostí říkáme: design cre8 vám dává možnost lépe pracovat. V oblasti designu pracovního prostředí se pohybujeme řadu let, realizovali jsme pracoviště jak pro nadnárodní, tak české společnosti. Showroom cre8 je v Praze, ale úspěšně působíme v celém regionu střední a východní Evropy.

Tým


Text

Začínali v garáži. Do dvou let se ve svém oboru stali jednou ze tří firem, o kterých se nejvíc mluví.
A co konkrétně cre8 dělá? Snaží se prodávat lidem nebo spíše firmám řešení. Řešení pro situaci, kdy se chtějí stěhovat z jednoho místa na druhé a potřebují pomoct vyznat se v situaci na trhu, vybavit interiéry a pomoct s celým procesem stěhování. Každá firma chce nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou, který je ale pro jednotlivé společnosti naprosto rozdílný. A my se jim v tom snažíme pomoct.

Text

Jan Bastař a Michal Havrda pracovali v jedné korporátní společnosti. Impuls založit vlastní firmu přišel před devíti lety, když se jejich představy a ideje přestaly slučovat s představami jejich zaměstnavatele. Vznikli v roce 2010 a od té doby kontinuálně rostou.
Postupně nabírali klienty a také společnosti, které budou na trhu zastupovat. Do tří let získali jméno na trhu a stali se ve svém oboru jednou z nejvýznamnějších firem. Počet zaměstnanců se během let vyšplhal ze dvou na třináct a doufají, že to pro ně bude šťastné číslo.
„Atmosféra v týmu je skvělá a přátelská. Z každého je cítit, že svou práci dělá rád a myslíme si, že i to je důvod, proč ten progres jde tak nějak sám od sebe. Netlačíme na výsledky, reportování a projekt listy, snažíme se si naši práci užít," říká Jan Bastař.